PROGRAM WYDARZEŃ I WARSZAWSKIEGO TYGODNIA EDUKACYJNEGO

Drogie Organizacje,
Podajemy kilka ważnych informacji dotyczących naszego wspólnego przedsięwzięcia.

1. PROGRAM WPTE (w załączniku)

Prosimy o sprawdzenie czy informacje dotyczące organizowanych przez Was wydarzeń zgadzają się.

Niestety, do folderu nie będzie już można wprowadzać korekty. Nie wszystkie organizacje zostały ujęte ze względu na to, że trzeba było jak najszybciej złożyć folder, żeby wysłać go do drukarni. A nie o wszystkich organizacjach mieliśmy pełne informacje. Poza tym część organizacji zdecydowała się o wzięciu udziału w WPTE, gdy folder został już złożony.

2. PODPISANIE UMÓW

Na podpisanie umów zapraszamy Państwa w sobotę w godzinach 15.00-20.00 i w niedzielę w godzinach 10.00-20.00 na ul.Rakowiecką 15/17 m 44, III klatka, wejście od ulicy Rakowieckiej (na odcinku pomiędzy Puławską a Wiśniową).

Umowy zostaną wysłane Państwu drogą mailową w piątek rano.

Prosimy o ich podpisanie, sprawdzenie poprawności danych, wydrukowanie w dwóch egzemplarzach, podpisanie zgodnie z zasadą reprezentacji w Państwa organizacji przywiezienie na spotkanie. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny (z p. Grażyną Schmidt 606 691 375).

3. FOLDERY i PLAKATY (w załączniku)

Przy okazji podpisywania umów otrzymacie Państwo 2 plakaty A3 oraz kilka sztuk folderów.

Prosimy o powieszenie plakatów w miejscu/miejscach prowadzenia wydarzeń/wydarzenia.

Większa część folderów i plakatów zostanie rozwieziona do Urzędów Dzielnicowych, do domów kultury.

Bardzo chcieliśmy przeprosić wszystkie Organizacje, które miały problemy w skontaktowaniu się z nami. Również przepraszamy za zwłokę w opublikowaniu na stronie szkatulka.org Protokołu Zespołu Oceniającego Wnioski. Przyjęliśmy zasadę,że dotacje będziemy starali się rozdawać do ich wyczerpania. A ponieważ część organizacji bardzo późno zdecydowała się złożyć wniosek, więc spowodowało to niemożność przygotowania i opublikowania Protokołu. Z każdą Organizacją, która otrzymała środki skontaktowaliśmy się telefonicznie.

Jeśli mają Państwo jakieś inne obawy czy uwagi związane z WPTE prosimy o napisanie nam o tym teraz, żebyśmy mogli jak najszybciej zareagować.

4. REKRUTACJA UCZESTNIKÓW.

Dla usprawnienia poprowadzenia wszystkich wydarzeń prosimy, żeby te organizacje, które nie są pewne że dadzą radę zwerbować odpowiednią liczbę uczestników o informację w tej sprawie. Wspólnymi siłami poprowadzimy skuteczniejszą rekrutację.

5. DOTACJE

Dotacje zostaną Państwu wysłane, na wskazane we wnioskach rachunki, w dniu wpływu środków na konto Fundacji Szkatułka (23 lub 24 pazdziernika br.)

6. WYDATKOWANIE ŚRODKÓW Z MIKRODOTACJI

Środki pochodzące z dotacji mogą być wydatkowane od 2 pazdziernika br.

Szykuje się bardzo ciekawy i różnorodny Nasz Wspólny Tydzień.Po przeczytaniu imponującego zestawienia wydarzeń w folderze i programie, aż szkoda, że będzie trwał tylko przez jeden tydzień. Mamy nadzieję, że wynagrodzi on nam Wszystkim wszelkie niedociągnięcia na etapie organizacyjnym.

W piątek wyślemy do Państwa kolejnego maila, tym razem dotyczącego już samego Tygodnia Edukacyjnego.

Podajemy telefony kontaktowe realizatorek projektu IWPTE:

Ewa Rybus-Tołłoczko: 696 759 582; 664691401

Longina Szczepańska: 609 800 302

Grażyna Schmidt: 606 691 375.

Pozdrawiamy serdecznie,

Daria Schmidt

WPTE FOLDER

WPTE PROGRAM